Krka

Kadeti s Ptuja z zanesljivo zmago

Včeraj popoldne je ekipa kadetov odigrala 9. krog v 2. kadetski ligi C. Novomeščani so gostovali na Ptuju, kjer so po slabšem prvem delu na koncu iztržili obe točki. Tekma se je končala s 30:20 ( 9:10) v korist MRK KRKA.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vodilna ekipa Krke, ki v tem delu tekmovanja ostaja neporažena, se je v dvorani Ljudski vrt na Ptuju srečala s četrtouvrščenim tekmecem, ki pa je Novomeščanom v prvem delu srečanja povzročal nemalo težav. Varovanci trenerja Sama Juga se v prvem polčasu niso povsem držali napotkov, tekma je bila do glavnega odmora izjemno izenačena, ob polasu je bilo 9:10. V nadaljevanju so krkaši strnili igro v obrambi, v napadu pa so zlahka prihajali do čistih strelov. Gostitelji možnosti za presenečenje niso imeli, na koncu so Novomeščani suvereno vknjižili šesto zaporedno zmago, na koncu je bilo deset golov prednosti za Krko ( 30:20). Veliko pohval na račun dobre dnevne forme je s strani trenerja in soigralcev prejel vratar Nik Barolj, ki je kljub odsotnosti s treningov  v zadnjem mesecu blestel med vratnicama. Zbral je 14 obramb.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Statistika: Kastelec 6, Pust 2, Kanc, Ščuka 8, Butala 6, Derganc 3, Kaplan 5, Progar, Bartolj ( 14 obramb).

Other Articles

Mladinska ekipa
Starejši dečki
Zasebne nastavitve

Piškotke uporabljamo, da bi vam omogočili nemoteno in prijetno uporabniško izkušnjo. Piškotki, ki jih uporablja naša spletna stran, so neškodljivi in ne beležijo nobenih osebnih podatkov o obiskovalcih, gesel ali ostalih za varnost spornih podatkov. Piškotke lahko po želji tudi odstranite. Uporabljajo se zgolj za bolj učinkovito delovanje strani, kot je npr. beleženje statistike.

Nastavitve lahko spremenite s klikom na menu na levi strani.